Kurumsal

Proje uzmanlarımız müşteriye özel Mezbaha ve Et İşleme Sistemleri Tasarımı ve İmalat, geliştirilmesi konusunda çalışmaktadır.

Türkiye çapında uzman ekibimiz tarafından kurulmuş ve hizmete alınmış tesisler müşteri memnuniyetini göstermektedir. Hizmet değerlerimiz uzman bilgi ve becerileri güven , ürün kalitesi yenilikleri geliştirmek ve satış sonrası hizmetleri mükemmel sunmak için. Mezbaha Teknolojileri Deneyimi büyük ve küçük et işleme şirketlerin özel, ulusal, bölgesel ve yerel gereksinimlerini karşılamak için makine ve ekipman sağlar. Otomasyon düzeyinde Anahtar teslimi çözümler sunmayı sağlıyoruz.

 

Müşteri Memnuniyeti için etkili çözümler

Mezbaha Teknolojileri en modern kesim ve et işleme sistemleri, yanı sıra sığır, ve koyun için soğuk oda sistemlerini otomasyon teknolojisini birleştirerek sunmaktadır. . Yüksek standartları karşılayan firmamız , hayvan refahı, kalite, güvenlik, hijyen ve ergonomi için son derece önem vermektedir .. Bizim verimliliğimiz müşterilerimizin rekabet gücünü garanti eder: Gelen yoğun geribildirim kullanan müşterilerimiz yenilikçi sistemler, en son bilimsel teknolojileri geliştirmek için yardımcı olmaktadır.

 

Türkiye çapında liderlik

Mezbaha Teknolojileri Mezbaha otomasyon sistemleri konusunda liderdir.